TEHTUD TÖÖD

Terviklikud eritellimusmööbli lahendused Sinu kodu või äri jaoks!

Rinaldy Furniture on pühendunud kvaliteetse eritellimusmööbli valmistamisele Eestis, kus iga toode on loodud vastavalt klientide individuaalsetele soovidele ja vajadustele. Meie valdkonnaks on peamiselt köögimööbli eritellimusel tootmine, kuid pakume ka mitmekülgseid lahendusi teistele ruumidele.

Meie tegevusvaldkondade hulka kuuluvad:

  • Köögimööbel: Loome unikaalseid ja funktsionaalseid köögilahendusi, mis vastavad täpselt Sinu vajadustele ja stiilieelistustele.
  • Garderoobid: Kvaliteetsed ja ruumisäästlikud garderoobisüsteemid, mis aitavad Sul hoida oma riideid ja esemeid korras ja organiseeritult.
  • Vannitoamööbel: Eritellimusel valmistatud vannitoamööbliga lood meeldiva ja mugava keskkonna, mis vastab Sinu vajadustele igal hommikul ja õhtul.
  • Kontorimööbel: Personaalselt kohandatud kontorimööbel, mis aitab luua produktiivse ja inspireeriva töökeskkonna.
  • Ilusalongisisustus: Stiilne ja funktsionaalne ilusalongisisustus, mis loob meeldiva ja mugava kogemuse Sinu klientidele.

Siin on vaid mõned näited meie poolt loodud eritellimusmööbli lahendustest. Jälgige meid instagramis ja facebookis, et näha rohkem meie töid ning leida inspiratsiooni oma kodu või äri jaoks! 

Kui Sul on küsimusi või soovid alustada koostööd, võta julgelt meiega ühendust!

Sinu Rinaldy Furniture